Літаючі автомобілі - Ілон Маск проти

Літаючі автомобілі - Ілон Маск проти
30 Травня 2018

Ілон Маск - глава компанії Tesla Motors вважає, поява літаючих автомобілів у великій кількості являє собою дуже великий ризик для людей, що знаходяться на землі. Про це підприємець заявив на заході, присвяченому його стартапу The Boring Company, так повідомила CNET.

«В майбутньому буде безліч літаючих транспортних засобів, хаотично переміщаються в повітрі. Обов'язково з'являться ті, хто не буде обслуговувати свої автомобілі належним чином. Це неминуче призведе до падіння з неба, скажімо, покришки, яка кому-небудь відірве голову », - зазначив Маск.

Дійсно зараз можливо саме час почати турбується про безпеку «ходять по землі», а з іншого боку не дуже віриться в повну неупередженість глави компанії яка збирається так би мовити Забур під землю. Зараз ми все частіше чуємо про проекти та плани щодо створення і введення в експлуатацію літаючих машин. Наприклад, над такими проектами працюють дуже великі компанії такі як Airbus і Boeing. Сервіс таксі Uber бажає зробити свої таксі літаючими, а в Дубаї вже йдуть тестування подібного сервісу з машинами від німецького стартапу Volocopter. Зрештою, над літаючим автомобілем працює Toyota, яка обіцяє представити вже готову модель в 2020 р на Олімпіаді в Токіо.

Повернутися до списку
Поділитись: