Nissan, Honda и Toyota желают захватить рынок электромобилей

Nissan, Honda и Toyota желают захватить рынок электромобилей
17 Травня 2018

Найбільші автовиробники Японії збираються об'єднати зусилля для отримання твердотільних батарей, за допомогою яких вони зможуть збільшити дальність пробігу своїх електромобілів.

Згідно з виданням Nikki Asian Review, компанії Nissan, Honda і Toyota збираються почати співпрацю з розробником АКБ Libtec (Lithium-Ion Battery Technology and Evaluation Center), а також підключать до цього амбіційного починання виробників акумуляторів Panasonic і GS Yuasa. Головною метою цього партнерства, є отримання комерційно вигідних твердотілих батарей які допоможуть отримати більшу частину ринку електромобілів. Що цікаво для просування цього проекту підключилося навіть уряд. Міністерство економіки, торгівлі і промисловості країни надасть Libtec фінансування на суму 14,6 млн доларів - так стало відомо зі ЗМІ.

Твердотільні батареї вирішують кілька важливих проблем і недоліків літій-іонних батарей. По-перше вони мають велику енергетичну щільність, що дозволить в той же розмір батареї засунути більший обсяг енергії. По-друге вони не використовують рідкі електроліти через які є небезпека загоряння при серйозному ДТП. По-третє вони повинні бути більш прості у виробництві і в перспективі стануть дешевше сучасних літій-іонних батарей.

Якщо все піде за планом, то Libtec зробить твердотельную батарею, яка збільшить запас ходу електромобілів до 550 км 2025 році. А вже до 2030 року запас ходу виросте до 800 км.

Повернутися до списку
Поділитись: