Volkswagen розкрив дату прем'єри першого серійного електрокроссовера

Volkswagen розкрив дату прем'єри першого серійного електрокроссовера
22 Січня 2020

Електричний кросовер ID.4 побудують на платформі MEB, і він стане серійним втіленням концепту Crozz.

Компанія Volkswagen представить свій перший серійний кросовер з електричною силовою установкою під назвою ID.4 на автосалоні в Нью-Йорку в квітні. Про це повідомляє Autocar з посиланням на представника німецького концерну. Проте продажі новинки в Європі, швидше за все, почнуться вже в наступному році.

Кросовер побудують на платформі MEB, і він стане серійним втіленням концепту Crozz. Крім версій з одним електромотором, автомобіль буде пропонуватися в повнопривідних модифікаціях з двома силовими агрегатами, встановленими на кожній осі.

Очікується, що зовні новинка буде не сильно відрізнятися від прототипу, який вперше дебютував в 2017 році на автосалоні в Шанхаї. Габаритна довжина концепту склала 4625 мм, ширина - тисячу вісімсот дев'яносто одна мм, а висота - 1609 міліметрів. Розмір колісної бази дорівнює 2773 міліметрів.

У минулому році сильно закамуфльований ID.4 був показаний на автосалоні у Франкфурті. У компанії стверджують, що по внутрішньому простору автомобіль буде порівнянний з Tiguan Allspace. Пізніше в «зеленій» лінійці Volkswagen з'явиться електричний купе-кросовер ID.5. Всього 2025 р німці планують запустити в серію понад 20 автомобілів з електричними силовими установками.

Першим серійним електрокаром німців, побудованим на новій платформі MEB, став хетчбек ID.3. Цей автомобіль з'явиться у дилерів в середині нинішнього року. П'ятидверний хетчбек використовує особливі плоскі батареї, які розташовуються під підлогою автомобіля.

Електрокар запропонують клієнтам в трьох версіях: з акумуляторами на 45, 58 і 77 кВт · год, які дозволять проїжджати без підзарядки 330, 420 і 550 км відповідно. Потужність електромотора складає 150 і 204 кінських сили. Максимальна швидкість базової версії машини становить 160 км на годину.

Повернутися до списку
Поділитись: