Про компанію FDrive

Ласкаво просимо в FDrive! Ми тут для того, щоб допомогти вам з правильним вибором електромобіля. Нашим клієнтам ми пропонуємо авто на будь-який смак з найкращою якістю. Під замовлення ми можемо підібрати машину точно під ваші вимоги і ваші можливості, а також привезти будь-який електромобіль в обіцяні строки.

Компанія приділяє велику увагу системі управління якістю людських ресурсів. Бренд FDrive позиціонується на українському ринку як марка надійності та якості, що накладає особливу відповідальність на діяльність компанії і є стимулом для подальшого розвитку і вдосконалення.

Наші менеджери краще за всіх інших розбираються в електромобілях, тому за професійною консультацією звертайтеся до нас.

Основною метою діяльності FDriveSalon є зміцнення своєї позиції на українському ринку в ролі відповідального і надійного партнера, а також максимальне задоволення потреб і очікувань наших клієнтів. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, надаючи при цьому чесну інформацію про електромобілі.

Ми не тільки пропонуємо купити електромобіль, але і всебічно підтримуємо клієнтів і надаємо консультації 24 години на добу (вартість послуги вже включена в суму покупки).

На даний момент, ви можете переглянути наш веб-сайт і знайти всю необхідну інформацію для полегшення покупки автомобіля. Ви також можете запитати додаткову інформацію про електромобіль, використовуючи нашу онлайн-форму або зателефонувавши за номером 050 831 00 00. Якщо ви бажаєте побачити авто особисто або пройти тест-драйв, ми будемо раді бачити вас в нашому автосалоні, який розташований за адресою: м. Київ, вул. М. Пимоненка, 13. Тут вас зустріне наша досвідчена команда та допоможе вам протягом усього процесу.

                                                   Дякуємо вам за відвідування нашого сайту!

                                                           FDriveSalon з нетерпінням чекає вас!

 

 

 

 

 

Наші переваги

Ми допомагаємо у виборі автомобіля з аукціонів США, Канади та ринку Грузії, перевіряємо його історію і чесно розповідаємо про всіх етапах замовлення і транспортування.

Відстеження авто

При замовленні авто надаємо актуальну інформацію за її місцезнаходженням.

Справедливі ціни

Завжди вигідні конкурентні ціни на всі види автомобілів.

Акції та знижки

Гнучка система знижок, вигідні пропозиції від банків.

Індивідуальний підхід

Професійні консультації та індивідуальний підхід до кожного клієнта.