Нове покоління електричної силової установки для Jaguar

Нове покоління електричної силової установки для Jaguar
08 Березня 2021

Компанія Magna, яка є найбільшим в світі виробником автомобілів на замовлення сторонніх брендів і, серед іншого, випускає електричний кросовер I-Pace для Jaguar, представила нове покоління силової установки для електромобілів. Презентація пройшла в Швеції, де проводяться зимові тести нових агрегатів.

Власне, про нову силову установку відомо тільки те, що вона складається з двох електромоторів і таким чином реалізує повний привід, а також те, що Magna розробила як власне «залізо», так і програмне забезпечення для електроприводу. Параметри потужності не уточнюються, але, судячи з усього, мова йде про сімейство з широким діапазоном характеристик.

Найцікавіше, що Magna говорить про підвищення ефективності на 20%, що рівноцінно збільшенню запасу ходу на 145 кілометрів при тій же витраті електроенергії в порівнянні з «випускаються зараз електромобілем». Про яке авто йдеться не сказано, але на фотографії компанії, що розміщена зверху, нам бачиться все той же Jaguar. Бути може I-Pace чекає рестайлінг, або ж Magna таким чином натякає британцям про те, що саме вона може стати партнером при створенні нового сімейства електромобілів?

Джерело: Insideevs.ru

Повернутися до списку
Поділитись: